70-річчю визволення Кіровоградщини присвячується …

У холі Олександрівської районної державної адміністрації відкрито фотовиставку, що присвячена 70-річчю визволення Кіровоградщини від німецько-фашистських загарбників. Директор районного краєзнавчого музею Олена Салій ознайомила з матеріалами фотовиставки голову районної державної адміністрації Валерія Авксентьєв та голову районної ради Василя Скляренка.

Також Олена Салій розповіла присутнім про відкритий туристичний маршрут „Обпалені війною”. Олександрівщина відома своїми уродженцями, котрі відважно воювали під час Великої Вітчизняної війни і удостоєні найвищих відзнак. Тут є багато місць, які багато чого можуть розповісти про події тих років, і мета маршруту – зберегти пам’ять про них і донести її до нащадків.

Фотовиставку підготували працівники відділу культури райдержадміністрації за сприяння беззмінного протягом багатьох десятиліть керівника районної організації ТСОУ Бориса Безсмолого, який, до того ж, очолює й військово-історичний клуб „Пам’ять”. А ознайомитися з нею можуть всі бажаючі.

Кількість переглядів: 135