Активні діалоги з сільськими громадами

   Що вже зроблено в цих населених пунктах і що планується зробити – таким був лейтмотив сходок села, які минулої п’ятниці пройшли у селах Ясиновому та Цвітному. На них були присутні голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Сергій Антіпов, начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарата районної ради Григорій Гончаренко.

   Про реалізацію наміченого та плани на майбутнє  у Ясиновому звітувала сільський голова Людмила Верболоз. Село, як чітко видно, останнім часом оновилося. Зокрема, облаштовано автобусну зупинку, проведено ремонт дороги на четвертій вулиці та під’їзду до кладовища. Оновлений вигляд має пам’ятник загиблим односельцям та територія навкруги. Викладено плитку біля клубу. А ось в самому клубі ремонтні роботи поки ще тривають. Проблемою на сьогодні, за словами Людмили Володимирівни, залишається освітлення села. Ще у минулому році виготовлена проектно-кошторисна документація на встановлення шістнадцяти електроточок, але через затримку з фінансуванням реалізація планів й тепер, на жаль, затримується.

  Про реалізацію програми „Центральний регіон- 2015” безпосередньо у районі присутніх познайомила Ольга Борота, акцентувавши увагу на успішних проектах. Серед них – робота ПАТ „2-й імені Петровоського цукровий завод”, оновлення центральної районної лікарні, введення в експлуатацію модульного молокозаводу, придбання шкільних автобусів, будівництво овочесховища у Підлісному. Стосовно овочесховища, то Ольга Дмитрівна зазначила, що більш-всього до нового року він вже запрацює.

   Що непокоїть нині ясинівців? Одне з питань, яке прозвучало на сходці – забезпечення скрапленим газом. Відповідаючи на нього, Ольга Борота підтвердила, що дійсно у ці дні така проблема існує у всьому районі. У першу чергу газ отримують інваліди та інші соціальні категорії пільговиків. Та районна влада цю проблему порушує на рівні області і сподівається, що найближчим часом всі бажаючі зможуть одержати у балонах газ, але тільки за наявності відповідних документів на встановлення газової плити.

   Невирішеним нині залишається і питання залізничного переїзду, який знаходиться на автодорозі, що з’єднує селище Лісове і залізничну станцію Цибулеве. Турбує ясинівців на цьому шляху і крутий поворот, на якому двом автомобілям дуже важко розминутися. Ольга Дмитрівна пообіцяла, що з приводу вирішення цих проблем зв’яжеться з керівництвом Шевченківського відділення залізниці та філією „Олександрівський райавтодор”.

    У Цвітному перед односельцями про виконання намічених рішень також звітував сільський голова Віктор Ліхненко. А жителів села хвилювали, можна сказати, ідентичні з ясинівцями питання – забезпечення скрапленим газом, якість доріг та інше.

    – Якісні умови життя повинні бути скрізь – і у містах, і у селах. Цього вимагає від місцевої влади Президент України і на цьому ми акцентуємо свою увагу, – сказав, виступаючи перед цвітненцями Валерій Авксентьєв і додав, що позитивних зрушень на сьогодні у селах району багато. „Це добре. Але негайного вирішення потребують ще багато питань, про них забувати не варто і спільно з громадою шукати шляхи їх вирішення,” – наголосив Валерій Володимирович.
Кількість переглядів: 84