Андрій Ніколаєнко: якісний, системний соціальний захист пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни – одна із ключових вимог глави держави

   Про стан реалізації в області ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення – пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни йшлося на апаратній нараді в облдержадміністрації.

   У контексті ключової теми апаратної наради стосовно соціального захисту пенсіонерів, інвалідів та ветеранів війни Андрій Ніколаєнко нагадав, що Політика Глави держави у цьому аспекті є послідовною та дієвою, адже як в країні, так і в області упродовж трьох останніх років зроблено чимало позитивних кроків. 

   Так, у 2012 році Пенсійний фонд України провів перерахунки у бік збільшення пенсій загалом майже 13 мільйонам пенсіонерів. Перераховано також підвищення до пенсій 1 млн. 280 тис. учасникам війни. 

   За словами очільника області, упродовж останніх трьох років в області вручено більше 100 автомобілів ветеранам та інвалідам війни, відремонтовано майже дві сотні ветеранських палат, а також проведено масштабну реконструкцію госпіталю для ветеранів війни.

   – Турбота про ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, усіх громадян похилого віку – є пріоритетом у діяльності обласної влади. Такою є вимога Президента і таким є наш обов’язок. Зважаючи на це, необхідно максимально активізувати регіональну акцію “Зірка пам’яті” щодо опіки одиноких пенсіонерів і ветеранів війни, – наголосив Андрій Ніколаєнко.

Кількість переглядів: 53