Благодійна підтримка

Вже кілька років підряд Олександрівський район відвідують представники Німецько-Українського фонду «Тавіфа». Так, і в цьому році з 21 по 28 серпня громадяни Німеччини Бернд Аккерман та Крістов Штоккер спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Приходько відвідали 53 сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини. З кожною родиною проведено спілкування через перекладача, в яких обговорювались шляхи подолання, виходу з тих обставин в яких вони опинилися. Кожна родина отримала соціальну підтримку в вигляді продуктових наборів, одягу, взуття, іграшок та солодощів, а також приємні враження від візиту іноземців.

Деякі сім’ї були відвідані за бажанням благодійників вже не вперше, для них були приготовлені подарунки ще з Німеччини і вони йшли в родини, як давні друзі. Є такі сім’ї, з якими зав’язалася переписка та яким надсилаються поштові посилки з речами.

Керівництво районної державної адміністрації та районної ради висловили та вручили благодійникам подяки та сподівання на подальшу співпрацю. Представники благодійного фонду також вручили від себе голові районної державної адміністрації подяку за сприяння в організації соціальної підтримки тих сімей, які її потребували.

Кількість переглядів: 74