Бронежилети вручили у рідному селі

Двадцятирічний Олександр Яровий – старший розвідник 3-го окремого полку спецпризначення, двадцятишестирічний Олександр Голинський – командир гармати 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. Обоє  беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

Родом військові з Голикового і у ці дні перебувають у десятиденній відпустці у рідному селі. Директор СТОВ «Агрофірма Ясенівська» Дмитро Мамалат, який орендує землі на ці й території, не міг пропустити  нагоди, щоб не зустрітися з ними, обговорити нинішній стан воєнних подій, а головне – вручити їм подарунки – бронежилети.

Зустріч пройшла у Голиківській сільській раді. Наші земляки залишилися задоволеними бронежилетами,  як спеціалісти, оцінивши їх високим, 5-6-м рівнем захисту.

На труднощі служби  Олександри не скаржаться, розуміють – виконують свій громадянський обов’язок з захисту Вітчизни. Коротко діляться армійськими враженнями, розповідають, що з протилежного боку воюють в основному найманці з Росії та Чечні, бої інколи дуже жорстокі.

Страшно не коли стріляють, страшно,  коли тиша, ти розумієш, що залишився в живих і треба виносити з поля бою вбитих і поранених – своїх друзів.., – зізнався молодший Олександр. Ворожа куля зачепила й його, лікувався у Дніпропетровську, але вже через декілька днів знову на Схід.

До речі, зараз там перебуває й старший на два роки  його брат Сергій. Дмитро Мамалат пообіцяв придбати і передати й для другого Ярового бронежилет.

Ви захищаєте нас, а ми всі гуртом повинні дбати,щоб ви повернулися додому, до рідних живими й здоровими, – зазначив керівник.

Кількість переглядів: 120