Час професійного самовизначення

      У житті складно зробити правильний вибір, особливо, якщо йдеться про вибір професії. Оскільки те, що здається правильним і актуальним на сьогодні, завтра може виявитися невірним рішенням. Але від того наскільки правильно обрана професія, залежить, яке місце у суспільстві людина займатиме. Тому одним із пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості є надання профорієнтаційних послуг молоді з метою підвищення мотивації до правильного та виваженого вибору професійного майбутнього.

      З метою надання допомоги майбутнім випускникам шкіл у виборі професії Олександрівським  районним центром зайнятості  проводяться різноманітні заходи. Так, 23 січня у центр зайнятості завітали учні 9-х класів Олександрівського НВК №3. В ході заходу з дітьми проведено профорієнтаційні бесіди, під час яких школярі отримали інформацію про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, обирали найбільш значимі для кожного мотиви вибору професії. . Учні мали змогу ознайомитись з описами  професій, розміщених в профінформаційному секторі. А ще дізнались про  нові професії, які нещодавно з’явились на ринку праці.

      По закінченню уроку майбутнім випускникам було запропоновано пройти профдіагностичне обстеження з метою професійного самовизначення та виявлення професійно важливих  якостей. 

        Маємо надію, що подібні заходи розширять уявлення учнів про той чи інший фах, виховуватимуть у них повагу до професій, допоможуть їм у професійній самореалізації.

Кількість переглядів: 145