Через Олександрівщину пройшов маршрут Всеукраїнської велоестафети

7 вересня Кіровоградщина урочисто зустріла учасників Всеукраїнської велоестафети “Спорт для всіх єднає Україну!” і прийняла естафету від Одеської області.
    8 вересня на межі кордону Кіровоградської та Черкаської областей у смт Олександрівці естафету від Кіровоградщини приймала Черкаська область. О 12:00 учасників Всеукраїнської велоестафети від Олександрівщини зустрічали начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Яровий, директор Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Лілія Рак та представники районної газети “Вперед”. А далі велосипедисти потрапили під опіку першого заступника голови Кам’янської райдержадміністрації Віталія Архип’юка та начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Кам’янської РДА Світлани Імамової.
    Мета Всеукраїнської велоестафети “Спорт для всіх єднає Україну!”, яка стартувала вже вшосте – привернути увагу громадськості до проблем безпеки велосипедистів, а також створення сприятливих умов для здорового, активного способу життя та відпочинку людей. Захід, який триватиме до 11 вересня, проходить під гаслом “Із задоволенням за кермом!”.
    Велоестафета охоплює усі, без виключення, обласні центри України, проходить повз 80 великих міст. Загальний кілометраж маршруту 4500 км. Прямує трьома напрямками, які умовно отримали назви: “Західний маршрут”, “Південний маршрут” та “Східний маршрут”.
    Учасники “Південного маршруту”, в якому беруть участь велосипедисти Кіровоградщини (представники ФСТ “Колос”, “Україна” та “Динамо”) стартували 1 вересня 2010 року в м. Севастополі. На території нашої області етап велоестафети проходитиме за маршрутом: Добровеличківський, Новоукраїнський, Кіровоградський райони, м. Кіровоград, Олександрівський район.
    Усі три напрямки велоестафети зустрічаються у Києві 11 вересня – у День фізичної культури і спорту. Саме у цей день команди встановлять прапори своїх областей на головній площі країни – Майдані Незалежності.
Кількість переглядів: 71