Дебати навколо водних об’єктів

5 вересня в залі засідань райдерж­адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка за участі голови районної ради Миколи Марфули проведено нараду із сільськими та селищними головами району, землевпорядниками сільських рад та орендарями земель водного фонду (водних об’єктів)

На порядку денному розглядались питан­ня, що стосуються водних об’єктів району.

Стосовно надання водойм у ко­рис­тування на умовах оренди, згідно з вимогами Водного та Земельного кодексів України, Закону України «Про аква­культуру», інших нормативно-правових актів чинного законодавства доповіла представник департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації О.П. Калашнікова.

З детальними роз’ясненнями зако­нодавства та використання водних об’єктів виступили начальник відділу охорони водних біоресурсів Кіровоградрибохорони О.В. Головань, а також заступник на­чальника Кіровоградського міжрайонного управління водного господарства О.М. Одарич.

Всі присутні активно обговорювали питання, які їх так цікавили.

У роботі наради взяли участь начальник відділу Держземагенства в Олек­санд­рівському районі А.В. Карпенко, пред­ставник управління ветеринарної меди­цини в Олександрівському районі В.М. Скорець, заві­дуючий юридичним секто­ром райдерж­адміністрації В.В. Гура.

Кількість переглядів: 36