День інформації для молоді

    В Олександрівському районному центрі зайнятості відбувся день інформації для молоді під гаслом “Молодь – трудовий потенціал держави”. Основною метою заходу було формування адекватної поведінки молодих людей на ринку праці, визначення конкретних кроків, які прискорюють працевлаштування, допомога у правильному виборі професії.
   В рамках Дня інформації для молоді були проведені семінари: “Особливості зайнятості молоді”, “Молодь на ринку праці”, “Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху” де учасники мали змогу ознайомитися з джерелами вакансій, сучасними методами пошуку роботи в тому числі на Інтернет-порталі “Труд” (http://www.trud.gov.ua/) та SMS – повідомлень. Навчалися складати резюме, як один із ефективних засобів працевлаштування. За допомогою інтерактивної гри “Співбесіда у роботодавця” створювалися умови проходження співбесіди, де одні учасники виступали роботодавцями, а інші – претендентами на роботу. За словами молоді презентувати себе складно, але навчитися цілком можливо, якщо в тебе буде конкретна ціль у виборі трудової діяльності.
    Завітали цього дня до центру зайнятості і учнівська молодь, а саме випускники Олександрівської ЗШ №3. Спеціалісти провели презентацію інформаційних секторів, що розміщені в центрі зайнятості, де діти могли ознайомитися з послугами, які надає державна служба зайнятості, з профорієнтаційними матеріалами, які розміщені в папках з описами професій, довідниками навчальних закладів Кіровоградської області і довідниками центрів професійної-технічної освіти державної служби зайнятості. На профорієнтаційному (уроці) семінарі учні почули практичні поради у виборі професії, важливості правильного вибору трудової діяльності.
    Протягом дня діяв консультпункт “Законодавство для Вас” та проводилися індивідуальні профконсультації із застосуванням профдіагностичних методик.
    Понад 100 молодих людей, які взяли участь у заходах, почули для себе інформацію і практичні поради, яка знадобиться їм в трудовому житті.
Кількість переглядів: 50