День пам’яті і скорботи

Чорною датою ввійшов в історію нашої держави день 22 червня 1941 року. Тоді рано-вранці фашистська Німеччина віроломно напала на Радянсь­кий Союз. З часу початку війни минає 72 роки, та нові покоління знову і знову переживають їх з болем у душі.

Мітинг з нагоди відзначення в Україні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбувся в Олександрівці біля пам’ят­ника загиблим воїнам-зем­лякам. У заході взяли участь голови  районної державної адміністрації  Валерій Авксентьєв та районної ради Ва­силь Скляренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, заступники голів ради та адміністрації Людмила Литвин та Олександр Невмержицький, селищний голова Василь Захаров,  голова ветеранської організації    Василь Король, громадськість Олександрівки.

 Участь в скорботних  заходах   взяв також актив районної організації  Партії регіонів.

У колі шани односельчан – сивочолі ветерани Великої Вітчизняної війни, які кували перемогу в тилу і на фронті.

Працівники районного Бу­динку культури підготували скорботну композицію,  прозвучали  вражаючі  факти фашистських злочинів проти людства  в роки війни, в тому числі і на території нашого району,  пісні часів Великої Вітчизняної війни виконав хор ветеранів.

Учасники мітингу-реквієму  вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мов­чання, поклали квіти вдячності до пам’ятника воїнам-земля­кам. 

 Селищний голова Василь Захаров  вручив ветеранам війни, присутнім на мітингу,  подарунки.


Кількість переглядів: 63