Децентралізація влади. Реформа місцевого самоврядування

Староосотська сільська рада є одною з найбільших в нашому районі. На сьогодні тут мешкає майже дві з половиною тисяч жителів. Саме з жителями цієї сільської ради і відбулася 16 липня зустріч радника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка.

Головною темою зустрічі з громадою було обговорення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування в Україні.

Спілкуючись з громадою радник голови райдержадміністрації Василь Кириченко зазначив, що завдяки децентралізації територіальні громади отримають широкі повноваження, відповідно, зростатиме фінансова незалежність та економічний потенціал територій, а це   призведе до відчутної економії бюджетних коштів та зростання додаткових надходжень до місцевих бюджетів. Ці кошти спрямовуватимуться, у першу чергу, на покращення якості життя місцевих громад, на розвиток інфраструктури та соціальної сфери територій.

До початку зустрічі радник голови райдержадміністрації ознайомився з ходом підготовки Староосотської та Новоосотської загальноосвітніх шкіл до нового навчального року та опалювального сезону 2014-2015 року.

Розмовляючи з директором Староосотської школи Сергієм Кравченком радник голови райдержадміністрації звернув особливу увагу на економію енергоносіїв і в першу чергу споживання природного газу, адже до кінця року його споживання необхідно зменшити мінімум на десять відсотків в порівнянні з минулим роком.

Зі слів Сергія Кравченка, на сьогодні у школі навчається більше сотні школярів. Учні є постійними учасниками обласних та районних олімпіад, спортивних змагань, зльотів шкільних лісництв, звідки повертаються з нагородами. У школі створені всі умови для активного навчання, трудового виховання та заняття спортом. А Василь Кириченко навіть відзначив, що навчальний заклад у Старій Осоті чи не найкращий на Олександрівщині.

Також радник голови райдержадміністрації Василь Кириченко та сільський голова Юрій Брюховецький побували на об’єктах призначених для тимчасового поселення сімей громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Кількість переглядів: 212