Діагноз діагностичного центру – працює успішно

Такий висновок зробили учасники відкритого засідання медичної ради з питання забезпечення якісної ранньої діагностики захворювань у центрі ранньої діагностики Олександрівської ЦРЛ.

Завідувач поліклінічним відділенням лікарні Тетяна Крива ознайомила присутніх з показниками діяльності центру. Участь у  роботі засідання взяли також голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко, заступник голови РДА Людмила Литвин. 

Новооблаштований центр ранньої діагностики в Олександрівці запрацював рік тому. Медичне обладнання у ньому найсучасніше, а обслуговують його досвідчені спеціалісти.До того ж, деяке обладнання обладнане системою „Тредекс”, яка дозволяє, приміром, кардіограму з Олександрівської ЦРЛ відправляти в Кіровоградський обласний кардіологічний диспансер. Так олаксандрівські лікарі мають можливість оперативно консультуватися у визначенні діагнозу та відповідного лікування разом з кіровоградськими. До речі, система „Тредекс” ефективно діє також Красносільській та Родниківській амбулаторіях.

За словами Тетяни Кривої, тільки за десять місяців нинішнього року його відвідали 8247 жителів району. У 2012 році  ця цифра була на тисячу меншою. Якщо ж проаналізувати кількість обстежень за підозрою захворювань у цьому році, то вона така: нирки – 1827 (у минулому році – 1625), органи брюшної порожнини – 2476 (у минулому році – 2476). І майже удвічі більше, ніж у 2012 році, вагітних жінок обстежилися  у центрі вже цей рік.

– Підвищення якості надання медичних послуг, запровадження ранньої діагностики захворювань – завдання Президента України владі на місцях, – зазначив, виступаючи перед присутніми, Валерій Авксентьєв, додавши, що тепер всі – і жителі, і влада – змогли переконатися – діагностичний центр у нашому райцентрі працює успішно.

 

Кількість переглядів: 78