Діалог з громадою

25 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Борота відвідала сходку села Нова Осота, де розглядалися питання про те, що вже зроблено у селі та плани на майбутнє. У сходці взяв також участь начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Григорій Гончаренко.  

Перед жителями села про виконання намічених рішень у рамках реалізації програми “Центральний регіон – 2015” звітувала секретар Староосотської сільської ради Алла Черкас. Зокрема, за її словами, в нинішньому році у селі з’явився  новий шкільний автобус для підвезення дітей з села до Староосотської загальноосвітньої школи та дитячого садка, проведено грейдерування  та ямковий ремонт доріг, зроблено зовнішнє освітлення центральної вулиці Леніна, виготовлено та проплачено проект по розчистці русла річки Осотянка, проведено поточний ремонт пам’ятника загиблим воїнам.

Про реалізацію програми „Центральний регіон- 2015” безпосередньо у районі присутніх познайомила Ольга Борота, акцентувавши увагу на успішних проектах. Серед них – робота ПАТ „2-й імені Петровського цукровий завод”, оновлення центральної районної лікарні, введення в експлуатацію модульного молокозаводу, придбання шкільних автобусів, будівництво овочесховища у Підлісному.

Серед проблемних питань, які виникали під час сходки, були подальше зовнішнє освітлення вулиць села, питання розрахунків за земельні паї, перевезення пільгових категорій громадян та забезпечення скрапленим газом.

Також на сходці було обговорено положення про створення органу самоорганізації населення у селі.

Наприкінці зустрічі з громадою, Ольга Борота зазначила, що позитивних зрушень на сьогодні у селах району багато. Але багато ще питань, які потребують вирішення і про них забувати не варто, а спільно з громадою шукати шляхи їх вирішення.

Кількість переглядів: 55