До ветеранів з любов’ю і шаною    Їм багато не треба. Тільки трішки більше уваги та турботи, доброго щирого слова, душевного тепла. Їм ,це нашим ветеранам, які врятували Вітчизну від лютого ворога у роки Великої Вітчизняної війни, які самовідданою працею підняли її з руїн після війни і всі роки опісля чесно трудилися на різних ділянках народного господарства, були і є прикладом для наслідування молодому поколінню. Їх трудовий досвід, все життя – це справжня легенда справжніх людей. Тому і встановлено державне свято цих людей – День ветерана. Щороку відзначається він 1 жовтня.$CUT$

З нагоди Дня ветерана у районному територіальному центрі пройшли святкові заходи, у яких взяли участь голова районної ради Василь Скляренко та заступник голови районної  державної адміністрації Людмила Литвин. Вони привітали присутніх на святі ветеранів, вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради, обласної організації ветеранів України, квіти. Для ветеранів організатори свята підготували концертну програму та пригостили солодощами.

Святкові заходи до дня людей похилого віку організувала і селищна ветеранська організація. Ветеранів селища привітали заступник голови районної ради  Олександр Невмержицький, голови районної організації ветеранів України Василь Король та селищної Олександра  Геращенко.

У день ветерана та з нагоди 70-річчя партизанського руху продовольчі набори від імені районної державної адміністрації та районної ради  вручили колишнім  підпільникам та партизанам голова районної організації ветеранів України Василь Король  та завідуючий сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах  преси й інформації апарату райдержадміністрації Олександр Доля.

Кількість переглядів: 70