Добре попрацювали на суботнику

У рамка Всеукраїнської екологічної акції  „За чисте довкілля”  в Олександрівському районі 20 квітня  в день Всеукраїнського суботника відбулися масові  суботники  з прибирання території.  Безпосередньо в Олександрівці  участь у наведенні  належного санітарного стану  на центральній вулиці, прилеглих до неї територіях, а також  біля  адміністративних будівель  взяли   працівники апарату  районної державної адміністрації, районної ради, всіх відділів та управлінь адміністрації та  територіальних  органів міністерств і відомств.  Разом з усіма  на прибиранні Олександрівки працювали голова  районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та голова районної ради Василь Скляренко. Вони    наводили порядок на   дитячому майданчику  та на території біля дитячої  спортивної школи.

А всі разом учасники  суботника   підчистили  узбіччя центральної вулиці від  зимового бруду, побілили бордюри та дерева,  прибрали  стихійні сміттєзвалища, скопали клумби, прибрали  дитячий майданчик біля  спортивної школи, центральний сквер, стадіон.

 Крім того   районна організація Партії регіонів  зайнялася ще й  прибиранням    пляжу біля річки  Тясмин. Регіонали зібрали  там сміття,  облаштували місця  для купання та відпочинку.  Так що з настанням активного тепла  на пляжу можна  буде культурно відпочити з користю для здоров’я.

Суботники  було організовано в районі  в практично в усіх населених пунктах району за участі  органів місцевого самоврядування.

Кількість переглядів: 67