Домашній затишок для пацієнтів

  Зусилля влади сьогодні спрямовані в напрямку створення належного соціального захисту найбільш уразливих верств населення, а саме пенсіонерів, інвалідів та ветеранів війни. В рамках соціальних ініціатив Президент України Віктор Янукович ставить завдання владі на місцях створити всі необхідні умови задля нормального життя таких категорій населення. 

   В Олександрівському районі діють два психоневрологічні інтернати для людей з обмеженими фізичними можливостями та недієздатних. Про таку категорію людей має бути особлива турбота  і милосердя. Чи створені  таким пацієнтам належні умови для проживання в державних закладах, цікавився голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.

  2 жовтня він побував у Єлизаветградківському психоневрологічному інтернаті, спілкувався з директором закладу Людмилою Боєвець, відвідав житлові приміщення, де мешкають пацієнти. Директор  інтернату розповіла керівнику району, що у закладі створено хороші умови для проживання  хворих, надається відповідне лікування, організовано належне харчування, культурне дозвілля. Завдяки власному підсобному господарству інтернат забезпечений  продуктами харчування.

   Підводячи підсумки перевірки діяльності закладу голова райдержадміністрації зазначив, що персоналу закладу необхідно докласти всіх зусиль для створення належних умов для постійного проживання пацієнтів.

Кількість переглядів: 70