Дотримання чинного законодавства у галузі водокористування

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота  разом з головою районної ради Миколою Марфулою провели спільну нараду  з сільськими та селищними головами та  орендарями  водних об’єктів району  з питання  умов використання водоймищ, переукладання договорів оренди,  виготовлення паспортів водного об’єкта, здійснення заходів  з охорони та поліпшення екологічного стану водосховищ, експлуатації  водосховищ та ставків відповідно до чинного законодавства у галузі  водокористування, а також питання  забезпечення місць для загального водокористування  в межах населених пунктів.

У підсумку наради  орендарі створили спеціальну робочу групу  для вироблення спільного рішення  щодо подальшого  використання рибних  водоймищ, яке буде винесене на  розгляд найближчої сесії районної ради.

На нараді прозвучала також пропозиція від орендарів  про створення   асоціації  рибоводів-орендарів для захисту їх законних прав та інтересів у світлі чинного законодавства.

Окремим пунктом наради прозвучало застереження до всіх рибалок про заборону вилову риби   в період  1 квітня  по 30 червня 2014 року  у зв’язку з нерестом риби.

Кількість переглядів: 96