Дзвони чорнобиля

26 квітня у день 27-ї річниці чорнобильської трагедії, жителі села Несваткового, більшість з яких, а саме  шістсот тридцять чоловік,  – переселенці з чорнобильської зони, вшанували цю трагічну дату.

На мітинг з цієї нагоди у центрі села зібралися свідки тих жахливих подій і ті, хто народився вже тут, на несватківській землі. Ще раз згадали про події, які сколихнули світ у квітні 1986 року, у своїх виступах заступник голови районної ради Олександр Невмержицький та Несватківський сільський голова Сергій Тукало. Вони наголосили, що пам’ять про перших пожежних, які ціною свого життя, і тисячі ліквідаторів, які потім ліквідовували наслідки аварії реактору, жива і сьогодні.

А після мітингу у сільському будинку культури відбувся концерт, які підготували працівники районного Будинку культури та місцевий фольклорний колектив „Полісяночка”.

Перед концертом до присутніх звернулася заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин. Від імені обласної державної адміністрації вона передала навчально-виховному комплексу  газонокосилку, спортивний інвентар та кошти для придбання господарського інвентарю. Подарунок – медикаменти на суму три тисячі гривень – одержав з Кіровограда  і місцевий ФАП.

Кількість переглядів: 65