Єдина родина в центрі України

    Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів засідання круглого столу „Єдина родина в центрі України” щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння , задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин. Участь у засіданні круглого столу взяв голова районної ради Василь Скляренко.

    «Дотримання прав національних меншин є дуже актуальним завданням Президента України, забезпечення рівних політичних, соціальних, економічних та культурно-освітніх прав і свобод громадян підтримує розвиток самосвідомості. Основними принципами взаємодії між райдержадміністрацією та національними громадами району повинна бути взаємодопомога і взаєморозуміння, постійний конструктивний діалог, зміцнення і розвиток міжнаціональної злагоди в районі», наголосив очільник району.

  Голова Михайлівської сільської ради Олександр Савченко на території, якої проживають представники багатьох національних меншин розповів про заходи, які вживаються владою для покращення соціально-економічного становища, забезпечення рівних прав і можливостей, рівного доступу до системи соціальних послуг участі у всіх сферах суспільного життя в регіоні громадян національних меншин.

    Підводячи підсумки голова районної державної адміністрації зазначив, що владі необхідно своєчасно реагувати на будь-які прояви агресії, чи нетерпимості у регіоні, активізувати роботу в інформаційному просторі, своєчасно розробляти та забезпечувати фінансування регіональних програм національно-культурного розвитку.

Кількість переглядів: 59