Головне – порядок та спокій в районі

Сьогодні, 16 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота провела зустріч з представниками громадських організацій району на якій було розглянуто питання роботи з населенням району щодо недопущення проявів сепаратизму та забезпечення миру і спокою. Участь в зустрічі взяли представники громадської ради при районній державній адміністрації та благочинний Олександрівського округу, митрофорний протоієрей отець Володимир.

Головною метою зустрічі було недопущення будь-яких закликів до сепаратизму, розколу країни, чи порушення державності в районі.

За словами першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Бороти, органи місцевої влади, правоохоронні органи, громадські та партійні лідери, духовенство – всі мають бути зацікавлені, щоб у нашому районі зберігався спокій і порядок.

Присутні на зустрічі висловлювали свої думки щодо питання порядку денного. У підсумку учасники зустрічі дійшли висновку, що головне – правопорядок і недопущення в районі, області та країні будь-яких сепаратистських дій.

Кількість переглядів: 100