Голова облдержадміністрації на щопонеділковій апаратній нараді висловився про перспективи розвитку промислового потенціалу області

За словами очільника області, завдання влади сьогодні полягає в тому, щоб більш активно і розумно скоординувати зусилля бізнесу у модернізації виробництва, у залученні інвестицій, а також у підготовці якісних спеціалістів.

Андрій Ніколаєнко зауважив, що обравши європейський шлях, Україна загалом і Кіровоградщина зокрема постійно звірятиме курс із загальноєвропейськими стандартами, а за цим стоїть багато речей – і наука, і технології, і кваліфікована робоча сила, і ефективна освіта для молоді.

Як зазначив голова ОДА, протягом останніх років, незважаючи на світову економічну кризу, область показує непогану динаміку розвитку промислового потенціалу.

– У нас вже є гарні приклади запровадження світових стандартів на місцевих підприємствах «Радій», «Гідросила», «Етал» та «Червона зірка». Продукція наших підприємств успішно конкурує на ринках. І Президент України, відвідавши найбільшу в Україні виставку «АгроЕкспо» у Кіровограді, високо оцінив здобутки кіровоградського сільськогосподарського машинобудування. Але нам не час почивати на лаврах. Адже Глава держави ставить перед нами завдання забезпечити сталий розвиток промислового виробництва, створити нові робочі місця, і, як наслідок, домогтися підвищення добробуту життя населення, – підкреслив Андрій Ніколаєнко.

Кількість переглядів: 35