Голова районної державної адміністрації провів оперативну нараду

8 серпня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

Одним з ключових питань наради було питання стану роботи із зверненнями громадян, які надійшли до Олександрівської райдержадміністрації, в тому числі в рамках проекту “Діалог з країною” у першому півріччі 2013 року.

Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв наголосив, що влада у районі особливу увагу приділяє задоволенню законних прав та інтересів громадян, забезпеченню все­біч­ного розгляду звернень громадян, порушених у них проблем, оперативному їх вирішенню.  Також особлива увага приділяється вико­нання в регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань гро­мадян, що звернулися до Глави держави у рамках проекту „Діалог з країною”.

Голова райдержадміністрації переконаний, що це є запорукою забезпечення суспільно-політичної та економічної стабільності і в районі, і в державі. Тому двері керівництва району постійно відчинені для спілкування з громадянами не лише у виз­начені прийомні дні.

З інформацією про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до Олександрівської райдержадміністрації у першому півріччі 2013 року, виступив заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Юрій Баглюк.

Заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин інформувала присутніх про реалізацію соціальних ініціатив Президента України по реалізації проекту боротьби з гіпертонічною хворобою. Вона зазначила, що влада в районі постійно опікується здоров’ям населення. Президент України Віктор Янукович у своїх соціальних ініціативах у сфері охорони здоров’я підкреслив, що основними характеристиками сучасної, високоорганізованої та ефективної системи охорони здоров’я стануть розвинена система профілактики та попередження захворювань, доступна первинна допомога з гарантованими послугами найбільш вразливим верствам населення. За ініціативи Президента в кількох регіонах України реалізується низка важливих проектів у медичній сфері.

За її словами, згідно постанови Кабінету Міністрів України № 340 від 25.04. 2012 р за сприянням Олександрівської районної державної адміністрації в державі в цілому та в нашому районі зокрема реалізується пілотний проект по регулюванню цін на ліки від гіпертонічної хвороби. При районній державній адміністрації створено штаб по виконанню даного проекту, який очолює заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин. Штабом постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення району щодо реалізації проекту. Також здійснюються виїзди лікарів – терапевтів та сімейних лікарів на території сільських та селищних рад для просвітницької роботи, вимірювання артеріального тиску та виписки рецептів на ліки від гіпертонічної хвороби. До проекту активно долучилася мережа аптек „Ліки Кіровоградщини”. В результаті, ціни ряду медикаментів в аптеках зменшилась на 10-68%.

 По питанню актуалізації обласної програми “Центральний регіон – 2015” присутніх інформував начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов.

Крім того на оперативній нараді розглянуті питання стану виконання планів роботи управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за І півріччя 2013 року; про планування роботи та про стан надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 63