Готуємось до зими

    Незважаючи ні на кризу, ні на політичну ситуацію в державі, зима прийде і спитає, чим займались літом. Про це говорить і народна мудрість – „Готуй сани влітку…”. Тому голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін 30 квітня 2010 року видав розпорядження „Про підсумки роботи господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2009-2010 років” та затвердив заходи щодо підготовки до опалювального сезону 2010-2011 років та стану розрахунків за спожитий газ.
    Виходячи з вимог ситуації за завдань, поставлених головою обласної державної адміністрації С.М. Ларіним, в районі активно розпочалась робота з підготовки до опалювального сезону 2010-2011 року.
    22 травня 2010 року голова районної державної адміністрації В. В. Авксентьєв видав розпорядження, яким затверджені заходи з підготовки до зими, а точніше розроблений план дій. Це дало можливість на сьогоднішній день підготувати всі котельні закладів освіти та медицини до роботи у зимовий період.
    Вживаються заходи щодо впровадження енергозберігаючих технологій. Так, в Соснівській і Розумівській школах встановлені більш економні нові котли, частково зроблено ремонт систем опалення в Михайлівській, Івангородській, Триліській, Розумівській школах. Замінені частково вікна в загальноосвітніх школах №2 смт Олександрівки, сіл Підлісного, Цвітного, Вищих Верещак, Несваткового, Красносілля та смт Єлизаветградки. У школи району завезено біля 400 тонн вугілля.
    Однією із проблем було забезпечення теплом жителів селища Лісового. Але після зустрічі голови районної державної адміністрації В.В. Авксентьєва у червні 2010 року з жителями зазначеного населеного пункту наболіле питання зрушилося з місця. Станом на 1 вересня було змонтовано індивідуальне опалення у 420 квартирах. Робота щодо підключення індивідуального опалення у селищі продовжується, і є надія, що всі жителі смт Лісового будуть забезпечені теплом у цьому опалювальному сезоні.
    Також ведуться роботи з підготовки до зими багатоповерхових житлових будинків, системи водопостачання та водовідведення.
    Звертаюсь до керівників підприємств, організацій, установ та фермерів! Ваші пайовики та працівники проживають у селах, де в зимовий період буває так, що не має кому дороги розчистити від снігу. Тому прошу підготувати техніку для проведення робіт по розчистці вулично-шляхової мережі від снігу так, як це роблять філія „Олександівський райавтодор” (начальник Стьожка В.І.), Олександрівський РЕМ (керівник Давидов С.Є.), Олександрівське УЕГГ (керівник Матвієнко О.М.), Олександрівське ЛВУМГ (керівник Марієнко Р.П.), ПАТ „2-й імені Петровського цукровий завод” (генеральний директор Обідін М.І.), ВАТ „Цибулівське ХПП” (голова правління Савченко В.В.), ВАТ „Фундукліївське ХПП” (голова правління Зеленько В.П.), ФГ “Дєдова” (керівник Дєдов В.В.) та „МІМ-Агро” (керівник Малина М.І.) с. Вищі Верещаки, ТОВ „Агроконтракт-Н” (керівник Джемелінський О.В.) с. Родниківка, СТОВ Фірма „ОЛТО” (керівник Романяк Я.М.) с. Цвітне та інші.   
    Звертаюсь і до всіх жителів району забезпечити дотримання правил безпеки під час експлуатації газового обладнання та приладів у житлових будинках, забезпечити проведення планових робіт по обслуговуванню систем димовентиляційних каналів. Це збереже життя і житло вам і вашим сусідам.
    Звертаюсь до сільських, селищних голів, ще раз перевірити, чи забезпечені люди похилого віку, які проживають у ваших громадах, паливом. Часто буває так, що виділені державою кошти для забезпечення пільг та субсидій на тверде паливо для людей похилого віку витрачаються їх безробітними дітьми та внуками у власних потребах. Тому ще раз звертаю вашу увагу на недопущення таких випадків, адже місцева влада повинна тримати на контролі забезпечення паливом таких громадян.
    А Олександрівській селищній раді та її комунальному підприємству „Оберіг” варто прискорити роботу по підготовці до експлуатації в опалювальний сезон котельні гуртожитку.
    Також необхідно всім організаціям, які опалюються газом, підготувати всі дозвільні документи для пуску газу. Не чекайте 15 жовтня, тому що управління газового господарства не може за декілька днів одночасно запустити всі котельні. Цю роботу необхідно розпочати завчасно.
 
Олександр НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ,
перший заступник голови
районної державної адміністрації
Кількість переглядів: 80