Гирьовик — Микола Марфуша

    Нещодавно у місті Житомирі проходили змагання на кубок України та Десятий міжнародний турнір імені С.П.Корольова з гирьового спорту, зокрема, поштовху гир довгим циклом (вага гир — 32 кг).
    У ваговій категорії до 90 кг наш гирьовик, депутат районної ради Микола Марфула у Міжнародному турнірі став призером змагань, виборовши почесне третє місце.
    Незадовго до міжнародних змагань у місті Львові відбувся чемпіонат України з гирьового спорту, в якому показували свій майстер-клас дорослі та юніори 1989-1992 років народження. У складі команди Кіровоградщини демонстрували свою фізичну підготовку та силу три гирьовики і з нашого району — Микола Марфула, Ігор Денисенко, Іван Рябко.
    Микола Марфула, здійснивши 48 поштовхів підряд так званим довгим циклом, виборов п‘яте місце серед дорослих. Ігорю Денисенку у відповідній ваговій і віковій категорії його 36 поштовхів дали можливість посісти шосте місце серед юніорів і десяте — серед дорослих. А наймолодший учасник чемпіонату Іван Рябко — він 1993 року народження — штовхнув довгим циклом 32-кілограмову гирю 20 разів і зайняв серед юніорів п‘яте місце.
    У загальнокомандному заліку команда Кіровоградщини посіла четверте місце.
Кількість переглядів: 69