Інформує держфінінспекція в Кіровоградській області

Держфінінспекція в Кіровоградській області закликаєкерівниківпідприємств, установіорганізаційспільноборотисязпроявамикорупції

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної фінансової інспекції України є реалізація визначеної Президентом України антикорупційної стратегії та вжиття комплексних заходів для запобігання і протидії корупції не лише на підконтрольних установах, а й у самій Держфінінспекції.

Як неодноразово повідомлялося, задля мінімізаціїкорупціогенних чинників у контрольно-ревізійній сфері ще на етапі планування впроваджено підхід до відбору об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків фінансових порушень.

Антикорупційну спрямованість мають і заходи Держфінінспекції в Кіровоградській області, до яких вона вдається для належного проведення контрольно-ревізійної діяльності та обмеження фіскального тиску на суб’єктів господарювання шляхом зменшення кількості контрольних заходів.

Керівництво Держфінінспекції в Кіровоградській області вже не вперше звертається до керівників підконтрольних підприємств, установ і організацій з проханням брати активну участь у протидії корупційним проявам серед працівників Держфінінспекції та невідкладно інформувати про такі прояви Держфінінспекцію в Кіровоградській області та правоохоронні органи.

Про зазначені факти можна повідомляти за наведеними далі номерами телефонів:

– номер телефону довіри Держфінінспекції – (0522) 24-44-55;

– номер телефону приймальні начальника Держфінінспекції в Кіровоградській області – (0522) 22-59-11;

– номер мобільного телефону головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Держфінінспекції в Кіровоградській області – 066-413-36-26.

 

Держфінінспекція в Кіровоградській області впродовж

п’яти місяців 2013 року забезпечила відшкодування втрат

на суму 10,2 млн грн.

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-травня 2013 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 10,2 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 7,1 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 3,1 млн грн.

Упродовж січня-травня п.р. відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 32 досудових розслідування.

За допущені фінансові порушення 237 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 145– до дисциплінарної й матеріальної відповідальності, у т.ч. 10 осіб звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 127 управлінських рішень. 

Прес-служба

Державної фінансової інспекції

в Кіровоградській області

Кількість переглядів: 63