Кіровоградська область матиме три райони?

Згідно проекту адміністративно-територіальної реформи, прийняти яку планують наступного року, Кіровоградська область буде поділена на три райони: Голованівський, Кіровоградський, Олександрійський. Цю думку озвучив заступник голови правління – керівник виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Вадим Івченко,

основуючись на пропозиціях народного депутата Юрія Ганущака, виступаючи на зустрічі з сільськими та селищними головами Олександрівського району. Участь в обговоренні напрямків реформи взяли також голова Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, Розумівський сільський голова Микола Христенко та заступник голови районної ради Олександр Невмержицький.

До речі, свої роздуми з приводу реформування територій Юрій Ганущак виклав у книзі „Територіальна організація влади”. За його ідеєю, ці громади не  повинні бути утворені шляхом механічного об’єднання. Села мають групуватися довкола центрів економічного зростання. Тому чисельність населення у громадах буде різною. Однак всі вони зможуть виконувати свої повноваження. При підготовці цієї реформи потрібно також звертати увагу на доступність послуг для населення. Має бути можливість забезпечити вчасний приїзд «швидкої допомоги», комфортний доїзд дітей до школи.

„Якщо говорити безпосередньо про Олександрівський район, то після реформи він начебто матиме тільки три сільські ради – Єлизаветградківську, Олександрівську та Розумівську”, – зазначив Вадим Івченко і відповів на запитання присутніх, яких цікавили земельні та інші питання.

Кількість переглядів: 235