Колегія районної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв 28 жовтня провів засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному засідання колегії розглянуто питання про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Олександрівського району за 9 місяців 2011 року. З детальною інформацією з цього питання на колегії виступив начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Сергій Антіпов. Характеризуючи показники виконання Програми, на колегії зазначалось, що за 9 місяців цього року забезпечено виконання більшості показників. Виконано за 9 місяців нинішнього року і доходну та видаткову частини місцевих бюджетів. З доповіді начальника фінансового управління Валентини Шиятої відомо, що до зведеного бюджету району за січень-вересень 2011 року надійшло доходів у сумі 71844,6 тис. грн. (77,9 відсотка до річного плану).

Про підсумки виконання надходжень до бюджетів усіх рівнів за 9 місяців 2011 року доповідав на колегії заступник начальника Знам’янської ОДПІ Дмитро Пугач, він зазначив, що доведені прогнозні показники до бюджетів усіх рівнів за 9 місяців 2011 року виконано на 116,1 відсотка до зведеного бюджету, на 110,8 відсотка до державного та на 116,9 до місцевого бюджету відповідно.

На  колегії проаналізовано також стан виконання районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків на період 2009-2013 років у 2011 році.

А також обговорено питання контролю за виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови  ОДА  та голови РДА.

За підсумками колегії прийнято відповідні рішення і дано конкретні доручення.

Кількість переглядів: 58