Колегія райдержадміністрації

    За три дні стартує літо. Пора оздоровлення і відпочинку дітей. Турботу про здоров’я підростаючого покоління районна державна адміністрація ставить в один з пріоритетів своєї діяльності.
    Саме тому напередодні оздоровчого сезону голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів засідання колегії з питання організації оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків у 2011 році. Про те, як у районі буде організовано оздоровлення дітей влітку детально доповів на колегії начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Яровий. Він зокрема сказав, що протягом червня 2011 року на території Олександріського району відповідно до існуючих вимог, розпочне роботу 30 закладів, що будуть надавати оздоровчі послуги, з них: 1 заміський (табір „Жовтень” с. Бірки), 1 санаторного типу (Староосотський протитуберкульозний санаторій), 28 пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням, з них 4 профільних (це Олександрівські ЗШ №1,№2 та Підлісненська ЗШ).
    В усіх загальноосвітніх закладах району та відділах районної державної адміністрації складено бази даних пільгових категорій дітей, які першочергово підлягають оздоровленню.
    В 2011 році планується охопити оздоровленням 2048 дітей віком від 7 до 17 років, з них: в пришкільних таборах з денним перебуванням – 1698 чол., у стаціонарних оздоровчих закладах 350 чол., а саме: забезпечення путівками через управління праці і соціального захисту населення, службу у справах дітей, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, через управління агропромислового комплексу за кошти підприємств та установ району, шляхом залучення фонду соціального страхування та оздоровлення з батьками.
    Із них дітей соціально незахищених категорій у кількості 1391 чол., а саме: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування – 31 чол., діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 448 чол., дітей які перебувають на диспансерному обліку – 653 чол., дітей-інвалідів – 34 чол., дітей які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 90 чол., обдарованих дітей – 137 чол.
    Станом на 25 травня 2011 року в МДЦ „Артек” оздоровлено 15 дітей нашого району, а саме: 2 дитини позбавлених батьківського піклування, 10 вихованців дитячої спортивної школи, 3 дітей переможців обласного конкурсу „Таланти багатодітної родини”.
    В УДЦ „Молода гвардія” оздоровились 2 дітей: 1 дитина позбавлена батьківського піклування та 1 дитина з багатодітної сім’ї.
     Фінансування оздоровчої кампанії в 2011 році здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів сільських і селищних рад.
    У кошторисі видатків у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації передбачено 45,0 тис. грн. на придбання путівок в дитячі оздоровчі табори для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, обдарованих та талановитих дітей. Крім того управлінню праці та соціального захисту населення виділено 57,0 тис грн. для придбання путівок дітям-інвалідам.
    На колегії також схвалено районну цільову програму „Молодь Олександрівщини” на 2010-2015 роки та прийнято рішення винести її на розгляд чергової сесії районної ради.
    Про хід виконання районної цільової програми по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ОНН про права дитини” на період до 2016 оку колегію інформувала начальник служби у справах дітей РДА Галина Письменна.
    З усіх розглянутих на колегії питань прийнято відповідні рішення.
Кількість переглядів: 63