Конференція Партії регіонів

    24 березня відбулася ХХІІІ конференція районної організації Партії регіонів. 49 делегатів від 39 первинних партійних організацій обговорювали питання підсумків виборів депутатів до місцевих органів влади усіх рівнів 31 жовтня 2010 року та завдання партійних організацій щодо соціально-економічного розвитку району до 2012 року.
    З доповіддю з цього питання виступив на конференції голова районної організації Партії регіонів Василь Скляренко.
    Характеризуючи результати виборів до місцевих органів влади, він зазначив, що партійна організація провела велику передвиборчу роботу, яка увінчалася успіхом і виправдала сподівання на представництво регіоналів у органах влади. Так, до районної ради за партійним списком обрано 9 депутатів, в мажоритарних округах — 11 депутатів.
    У підсумку у районній раді зараз працює 20 депутатів-регіоналів з 46 депутатів. Разом з прихильниками Партії регіонів створено більшість у кількості 37 депутатів, що дало змогу обрати головою районної ради депутата від Партії регіонів.
    Дещо недопрацювали партійці по виборах на посади сільських та селищних голів, зауважив голова районної організації і додав, що це змушує партійну організацію наполегливо працювати на майбутнє.
    Підбиваючи підсумки зробленого новою владною командою за час, що минув після президентських та місцевих виборів, В.І. Скляренко навів конкретні справи, які вдалося вирішити у районі. Це і вирішення питання відновлення роботи цукрового заводу, повне завершення встановлення опалення у житловому секторі селища Лісового, відчутні зрушення у комунальній сфері, завершення першого етапу реконструкції водогону в Олександрівці, забезпечення транспортом інвалідів Великої Вітчизняної війни, пожвавлення в інвестиційній сфері, підтримка малого підприємництва у районі, облаштування центральної вулиці Леніна, вирішення проблеми повернення у комунальну власність приміщення колишнього дитячого садка, що в найближчій перспективі розв‘яже питання охоплення дошкільною освітою дітей Олександрівки та села Бірок, зрушено питання забезпечення житлом молодих лікарів та кадрову проблему в лікарні. І це не повний перелік зробленого новою владною командою. Ще більше треба зробити, з запланованих Президентом України реформ у всіх галузях економіки, підкреслив голова районної організації Партії регіонів і запевнив, що нові завдання регіоналам під силу, оскільки сьогодні створена чітка вертикаль влади. Вперше за всі роки незалежності влада і виконавча, і законодавча працюють єдиною командою на конкретні справи без промовистих лозунгів і порожніх обіцянок. Що це дійсно так, підтвердили у своїх виступах делегати конференції Т.І. Шевченко, В.М. Тімановський, Л.М.Гудзова. Вони закликали не зупинятись на досягнутому, а впевнено йти єдиною командою вперед, бути відповідальними перед людьми.
    Великі й амбітні питання ставить Партія регіонів і на майбутнє. І запроектовані вони у нашому регіоні в широкомасштабній обласній програмі „Центральний регіон – 2015”, розробленій з ініціативи і безпосередньої участі голови обласної організації Партії регіонів, голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна. Про регіональний розділ програми „Центральний регіон – 2015”, що стосується Олександрівського району, розповів на конференції голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Він назвав основні проекти програми, які вимагають найбільших капіталовкладень. Серед них — будівництво об‘їзної дороги в Олександрівці, відкриття ще одного дитсадка в райцентрі, освітлення населених пунктів у рамках обласної програми „Світло Кіровоградщини”, придбання/спорудження житла для лікарів, забезпечення автомобілями інвалідів війни І групи, реконструкція Олександрівського хлібокомбінату, газифікація населених пунктів, де вже виготовлено проектно-кошторисну документацію (Бовтишка, Розумівка).
    Проектів, які будуть вирішені в рамках програми „Центральний регіон – 2015”, дуже багато, вони визначені практично по кожному населеному пункту.
    – І люди зможуть контролювати владу, як вона виконує заплановане. Для цього у кожній сільській раді обладнано стенд „Центральний регіон — 2015”, де конкретно визначено терміни реалізації наміченого,— сказав В.В.Авксентьєв.
    Делегати схвалили на конференції програму „Центральний регіон — 2015”, що є головним орієнтиром, головним документом на найближчі п‘ять років і має забезпечити сталий соціально-економічний розвиток району.
    На конференції обрано делегатів на ХХІІ обласну партійну конференцію Партії регіонів.
    У роботі конференції взяли участь депутати обласної ради від Партії регіонів В.І.Стьожка та С.А.Горбенко.
Кількість переглядів: 63