Кожній дитині – можливості для розвитку творчості

   З метою активізації роботи позашкільних закладів освіти в контексті виконання соціальних ініціатив Президента України „Кожній дитині – можливості для розвитку творчості”, 20 листопада заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин провела нараду з керівниками позашкільних закладів освіти району. Участь в нараді взяли директор Районного центру дитячо юнацької творчості Жанна Скрипник, директор ДЮСШ Микола Іванов.

   Заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин зазначила, що вимога Глави держави – створити кожній дитині умови для розвитку творчих здібностей та підвищити рівень охоплення позашкільною освітою максимальної кількості дітей.

    На нараді визначені напрямки розвитку мережі позашкільних закладів освіти та шляхи удосконалення та підвищення рівня надання освітніх послуг. Особливу увагу було звернуто на залучення дітей сільської місцевості до позашкільної освіти.

  Завершуючи нараду заступник голови райдержадміністрації Людмила Литвин підкреслила що в загальноосвітніх закладах району не може бути якісного навчального процесу без залучення дітей до позашкільної освіти.

Кількість переглядів: 79