Краще спортивне село Олександрівщини

    Щороку традиційно до Дня молоді та з нагоди Дня Конституції України в Олександрівці проводяться урочистості та масові заходи.
    В суботу розгорались справжні пристрасті на Олександрівському стадіоні імені М. Шишки, де 14 сільських спортивних команд виборювали першість у змаганнях „Краще спортивне село Олександрівщини”. Спортсмени Соснівки, Цвітного, Лісового, Розумівки, Михайлівки, Івангорода, Ставидел, Вищих Верещак, Веселого, Підлісного, Єлизаветградки, Старої Осоти, Голикового, Красносілля взяли участь в урочистому відкритті змагань. А потім кожна команда показала свою спритність, завзяття, кмітливість, товариськість, доброзичливість, справжній спортивний характер, витривалість, силу духу і все, на що здатні. Більшість команд приїхали з сільськими головами, які не тільки підтримували своїх спортсменів, а й разом з ними змагались за титул кращого спортивного села. Тож змагання з волейболу, футболу, шашок, дартсу, армспорту, перетягування каната, в яких змагались команди, заполонили стадіон і миттєво знайшли своїх активних вболівальників. 
    Нарівні змагались і досвідчені команди, і молоді. Єдиним цілим, згуртованістю, старанністю, завзятістю вирізнялась молода команда з Веселого. Їхній Віталій Литва в армспорті показав себе справжнім силачем, виборовши першість. Та й у волейболі вони були першими, обігравши розумівчан, вищеверещаківців. Олег Діброва був другим у шашках. Третє місце веселівська команда виборола в перетягуванні каната.
    Та все ж звання „Краще спортивне село Олександрівщини” присуджено більш досвідченій команді села Розумівки, яка на високому рівні провела всі змагання. А в перетягуванні каната була найсильнішою. Цьому допоміг і досвід минулорічних змагань, де Розумівка отримала також титул кращого спортивного села. Друге місце заслужено зайняла команда Михайлівки, яка в кожному виді спорту мала гарний результат. Сильними тут були чоловіки і жінки. В дартсі і армспорті Тетяна Півторак зайняла другі місця, Анатолій Покузей в дартсі також друге місце, а в шашках Костянтин Назаренко — перше місце, Стрілецька Тамара – друге місце, Анатолій Філіпов був третім в армспорті.
    Молода команда Веселого зайняла почесне третє місце.
    Щиро вітала переможців і всіх учасників змагань заступник голови районної державної адміністрації Л.Нечепоренко. Адже, хто займається спортом і бере участь в змаганнях, не програє ніколи.
    А Станіслав Безкровний від Партії регіонів кращим спортсменам вручив нагороди. Віталію Литві з Веселого, який був найсильнішим серед чоловіків в армспорті, Людмилі Гудзовій з Красносілля, яка поборола всіх своїх суперниць також в армспорті, волейболісту Віктору Кравченку з Розумівки, Віктору Завальному — силачеві з перетягування канату з Підлісного, футболісту Дмитру Павлюченку з Єлизаветградки. 
    Спортивні свята закінчились. Радісно на душі у спортсменів і у вболівальників. Прикро тільки за тих, хто так і не наважився взяти участь в цих змаганнях. Вони не знають, скільки позитивних емоцій, радості здорового духу змагання і спілкування вони втратили. Тож є над чим задуматись на майбутнє.
Кількість переглядів: 103