„Купуй Кіровоградське! Будь патріотом Кіровоградщини”

Промовисте гасло „Купуй Кіровоградське”, постійно підтримуване головою районної державної адміністрації Валерієм Авксентьєвим, знаходить своє конкретне втілення в Олександрівському районі.

Саме під гаслом „Купуй Кіровоградське! Будь патріотом Кіровоградщини” 23 жовтня відбулася презентація продукції підприємств харчової та переробної промисловості області та району в магазинах „Черняхівські ковбаси” та „Ятрань”, а також на підприємстві ФОП Пиптя О.О., яке займається випічкою хлібобулочних виробів.

На презентації продукції разом з головою районної державної адміністрації Валерієм Авксентьєвим побували: голова районної ради Василь Скляренко, депутат обласної ради Володимир Стьожка та голова правління Олександрівського райспоживтовариства Володимир Тімановський.

Підприємство ФОП Пиптя О.О. випускає чотирнадцять найменувань хлібобулочних виробів. Продукція хлібозаводу реалізується у магазинах райспоживтовариства, її охоче беруть для продажу підприємці району. Олександрівським хлібом забезпечені шкільні їдальні, дитсадки, Староосотський дитячий протитуберкульозний санаторій, спеціалізовані інтернатні заклади в Єлизаветградці та Біляївці.

Під час ознайомлення з асортиментом продукції голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив, щовладі необхідно постійнодбати про людей, про розвиток промислового та переробного виробництва – це те, що вимагає від нас Президент України.

Кількість переглядів: 235