Купуємо Кіровоградське й Олександрівське

   

Промовисте гасло голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна „Купуй Кіровоградське! Будь патріотом Кіровоградщини!” знаходить своє втілення. Цей проект голови ОДА покликаний забезпечити вільний доступ до торговельної мережі області продукції Кіровоградських товаро­виробників і торгівлею ними у магазинах по всій області. Першим серед районів так званий соціальний магазин відкрито 24 вересня у нас в Олександрівці по вулиці Гагаріна,39б (магазин „Крамниця”) за сприяння директора райспоживтовариства Володимира Тімановсь­кого та за підтримки голови райдержадміністрації Валерія Авксентьєва. Саме вони і перерізали святкову стрічку на вході у магазин у присутності численних гостей та покупців, які прийшли на святкову церемонію.

    – Я радий бачити олександрівців на цій неординарній події – відкриття магазину. Ми перші серед районів області наповню­ємо конк­ретним зміс­том гас­ло го­лови ОДА Сергія Ла­ріна „Ку­пуй Кірово­градське”. У цьому магазині будуть реалізову­вати свою продукцію відомі торговельні марки Кіровог­радщини „Ласка”, „Лідер”, „Іскра”, „Коро­лівський смак” та інші, а також Олександрівський хлібокомбінат свою хлібобулочну продукцію за цінами, нижчими ринкових.
    Запрошую всіх до цього магазину, – сказав у своєму вітальному слові голова РДА Валерій Авксентьєв.
    Олександрівські дівчата вручили голові РДА на вишитому рушнику олександрівський коровай. Тепло вітав і запросив до магазину покупців і голова райспоживтовариства Володимир Тімановський.
    Вже у магазині покупці могли поласувати продукцією торговельної фірми „Ласка” та хлібобулочними виробами Олександрівського хлібокомбінату, а також купити продукцію Кіровоградських та Олександрівських виробників.
    Магазин „Крамниця” – перша ластівка у системі торговельних закладів, які торгуватимуть продукцією місцевих товаровиробників.
 
 
Кількість переглядів: 76