Легалізація заробітної плати та “тіньової” зайнятості населення

В Олександрівському районі проводиться робота щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України, зокрема – створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Районною державною адміністрацією проводяться заходи щодо припинення незаконної підприємницької діяльності без відповідних дозвільних документів. Одним і з позитивних результатів цієї роботи є збільшення доходів суб’єктів підприємницької діяльності, що працюють в правовому полі, збільшення їх доходної частини, яку вони можуть використати на поліпшення своєї матеріально-технічної бази.

Так, 3 липня районною робочою групою з організації та координації роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та відомств України з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення було проведено обстеження по суб’єктам підприємницької діяльності у районному центрі. У ході рейду було обстежено 15 суб’єктів підприємницької діяльності з питань легалізації заробітної плати та “тіньової” зайнятості.

Під час рейду виявлено 4 суб’єкти підприємницької діяльності, які працюють без відповідної дозвільної документації, та рекомендовано їм усунути виявлені недоліки.

Кількість переглядів: 61