Літо – пора оздоровлення

    Літо для дітей – не тільки пора канікул та відпочинку, а й період оздоровлення. В районі у пришкільних таборах з денним перебуванням з 1 по 18 червня відпочили 1769 дітей.
    У таборах було організовано калорійне харчування, включаючи ласощі, які так подобаються дітям – морозиво, цукерки та свіжі фрукти. Окрім того, були проведені цікаві екскурсії, виховні заходи. За сприяння Олександрівської районної організації партії регіонів учні, які оздоровлювалися в шкільних таборах, здійснили захоплюючі цікаві екскурсії в один найкрасивіших куточків Кіровограда – Дендропарк.
    До організації змістовного дозвілля долучилися РЦДЮТ та ДЮСШ, які організували конкурси, вікторини, веселі спортивні програми. А наймолодших школярів чекав приємний сюрприз. До Олександрівки завітав Кіровоградський обласний дитячий ляльковий театр з виставою «Курочка-ряба на новий лад». Це дійство мали змогу переглянути 350 дітей з пришкільних дитячих таборів району.
    На оздоровчу кампанію в пришкільних таборах використано 120 тисяч гривень з районного бюджету та 78880 гривень коштів сільських та селищних рад.
    З 19 червня 2010 року розпочав роботу дитячий оздоровчий табір «Жовтень». Працівниками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації вже направлено на оздоровлення до табору 22 дитини.
    Відпочивають діти з Олександрівського району і за його межами. Так, у міжнародному дитячому центрі «Артек» на сьогоднішній день вже оздоровилися 22 дитини. Це діти-сироти, дітини-інваліди, діти з багатодітних сімей та школярі – чемпіони та призери обласних та Всеукраїнських змагань. На даний час в МДЦ «Артек» оздоровлюється 1 дитина, яка стала переможцем конкурсу «Таланти багатодітної родини».
 На сьогоднішній день відділом освіти, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, службою у справах дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться робота з набору дітей на оздоровлення до дитячого оздоровчого табору «Дружба» у с. Войнівка Олександрійського району. На першу зміну управлінням у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації виділено 8 путівок для дітей пільгових категорій.
Кількість переглядів: 220