Медичні послуги населенню мають бути якісні – таке завдання ставить влада перед медиками

Створення належних умов для  надання якісної  медичної допомоги населенню  є пріоритетним  напрямком у діяльності  органів влади у районі.  Медична галузь у районі  знаходиться під  постійним контролем голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва.  У п’ятницю керівник району в черговий раз побував у центральній районній лікарні . Разом з заступником  Людмилою Литвин голова оглянув  приймальне відділення, обладнане не так давно у лікарні за сучасними мірками, як і належить такій  медичній структурі. До речі, на облаштування  приймального відділення, якого раніше в лікарні не було,  не використано жодної бюджетної копійки. Всі роботи виконано власними силами  закладу за рахунок  благодійних внесків.  А вже за кошти районного бюджету  нещодавно у  лікарню придбано  необхідний  м’який інвентар, зокрема нові матраси та нову постільну білизну для дитячого та пологового відділення.  Слід сказати, пологове відділення  районної лікарні на сьогодні  є одним з кращих в області. І це також  завдяки турботі  районної влади.

Не пошкодували коштів у районі  і на  створення сучасного  центру ранньої діагностики, в якому є все  необхідне сучасне  медичне обладнання для  проведення профілактичних заходів та виявлення захворювань на ранніх стадіях.

Під час відвідування лікарні голова райдержадміністрації   Валерій Авксентьєв обговорив з головним лікарем  центральної районної лікарні  Олександром Клубнікіним та головним лікарем  Олександрівського районного центру  первинної  медико-санітарної допомоги, який почав функціонувати в районі з 1 липня цього року,  Олександром Зубахою  нагальні проблеми подальшого розвитку медичної галузі  району  в рамках медичної реформи з метою надання якісних медичних послуг населенню.

Кількість переглядів: 61