Ми – українці – єдина родина

14 травня о 14.30 в смт Олександрівці на центральній площі відбулася обласна акція „Гімн України єднає нас”. По всій області від села до села, від міста до  міста в цей час урочисто прозвучав гімн нашої держави.

Всі учасники акції в Олександрівці та глядачі — натхненно, з почуттям великої гідності, виконували Державний Гімн „Ще не вмерла України і слава і воля”. 

А потім організатори – відділ освіти райдержадміністрації та районний центр дитячої та юнацької творчості, на чолі з Ж.В. Скрипник, продовжили акцію єднання виступами, іграми та розвагами, які розповідали про народні традиції нашого народу, славного козацтва, рідної неньки України.

Прославляли наш край піснями ансамбль „Елегія” (керівник В. Душейко), дует у складі Яни Ткачук та Валерії Осауленко (керівник Л.Халецька), солістка Анна Ярова (керівник Н. Скоропад), ансамбль „Викрутаси”.

Діти з задоволенням взяли участь у вікторині про історію козацтва, у пізнавально-розважальних програмах і вкотре довели, що  „Ми – українці – єдина родина” з славною історією і світлим майбутнім.

Кількість переглядів: 149