На базі Підлісненського НВК відбувся семінар-звіт

17-18 жовтня на базі Підлісненського НВК відбувся семінар-звіт для вчителів основ здоров’я, педагогів – тренерів загальноосвітніх навчальних закладів, які впроваджують превентивні проекти “Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП) та “захисти себе від ВІЛ” на тему: “Реалізація Концепцій інноваційних підходів до формування життєвих компетентностей школярів у навчально-виховному процесі при впроваджені превентивних проектів”.

Методистом відділу освіти  Левченко Л.В. до уваги слухачів була представлена презентація проблеми “Впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх закладів району”.

Директор школи Чабан Н.В. ознайомила учасників семінару із матеріально-технічною базою закладу, розкрила основні завдання діяльності педагогів щодо зміцнення здоров’я школярів, розвиток природного потенціалу кожної дитини на основі використання особистісно-орієнтованих педагогічних технологій.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Колісник В.М. поділилася досвідом реалізації напрямків превентивного виховання в процесі проведення уроків.. Цікавими були  інтегровані уроки з основ здоров’я та превентивного проекту “ХОУП” в 2 класі “Ранкові та вечірні процедури” (вч.Шевченко Л.Г.) та в 4 класі “Здоров’я як найцінніший скарб. Сім’я як осередок зміцнення здоров’я.” (вч.Шевченко Н.Ю.)

Заступник директора з виховної роботи Парієнко С.В.розповіла про формування культури здорового способу життя учнів як у позакласний, так і позаурочний час. Учасники семінару мали змогу відвідати виховні години “Пожежонебезпечні властивості речовини” (7 клас), “Правила харчування”

(8 клас), “Безпека – небезпека” (9 клас), які провели класні керівники Варламова І.М., Коваленко О.М., Пересунько Г.В.,

Учасники семінару мали змогу відвідати шкільні музеї “Історія села Підлісного”, “Галерея лісу”, приємно були вражені побаченим.

Усі переконалися ще раз, що головним скарбом життя є здоров’я, і його потрібно берегти. На згадку про семінар учні Підлісненського НВК подарували всім учасникам семінару “мішечки здоров’я” з лікарськими травами.

Кількість переглядів: 117