На часі патріотичне виховання молоді

19 лютого голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв разом з головою районної ради Василем Скляренком зустрівся з  головами районної  організації ветеранів України  Василем Королем та  районної організації товариства сприяння обороні України Борисом Безсмолим. Під час зустрічі обговорено важливе питання патріотичного виховання молоді на прикладах бойової і трудової слави  ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів праці. На початку зустрічі Валерій Авксентьєв зазначив, що Глава держави особливу увагу звертає на належну підготовку та гідне відзначення у регіонах 69‑ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років та 70‑ї річниці визволення України від фашистських загарбників, а також акцентує увагу необхідності посилення патріотичного виховання підростаючого покоління.

Велику роботу в цьому напрямку проводять  громадські організації, з  головами яких  спілкувалися керівники району.  Вони часто  бувають у школах, проводять там спільно з педагогами та вихователями різні виховні заходи на патріотичну  тематику.  Голова  районної організації ТСОУ , він  же керівник військово- патріотичного клубу „Пам’ять”  постійно  бере участь разом з членами  клубу у  відтвореннях подій часів війни, керівник  зняв  кілька   фільмів  про героїв війни, про життя ветеранів, історію району, які вже переглянули  більшість учнів шкіл.

Голова райдержадміністрації  подякував  головам громадських організацій за  сумлінну роботу по  патріотичному  вихованню  підростаючого покоління. Разом учасники зустрічі намітили шляхи подальшої роботи у цій важливій справі.

Кількість переглядів: 139