На часі утворення ради громадських рад в області

   Вчора у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті за участі голови обласної державної адміністрації Андрія Ніколаєнка відбувся Форум Громадських рад при райдержадміністраціях та міськвиконкомах області.

   Звертаючись до учасників Форуму Андрій Ніколаєнко відзначив: – Особливу увагу Президент України приділяє становленню та розвитку у державі мережі інститутів громадянського суспільства.  На переконання Глави держави, саме ефективна взаємодія держави і інститутів громадянського суспільства є однією з важливих передумов розвитку демократії. Саме тому, успішність цієї взаємодії має бути обумовлена постійним діалогом та активною участю громадян у державних справах, – відзначив очільник області.

   Головна вимога Президента – забезпечити максимальну участь громадськості у формуванні регіональної політики! Одним із провідних механізмів залучення громадян до прийняття державних рішень у державі, на думку керівника області, є створення та діяльність при місцевих органах виконавчої влади та при органах місцевого самоврядування громадських рад.

   Участь у роботі Форуму взяла і делегація Олександрівського району на чолі з головою районної державної адміністрації Валерієм Авксентьєвим.

    На Форумі були розглянуті питання виконання Стратегії розвитку громадянського суспільства в області та залучення громадськості до реалізації програм місцевого значення. 

   Саме з метою налагодження конструктивної взаємодії між облдержадміністрацією та громадськими радами учасниками Форуму було запропоновано та підтримано ідею утворити Раду громадських рад при органах виконавчої влади, які діють на території нашої області.

Кількість переглядів: 59