На фестивалі „Калиновий спів”

25-26 травня 2013 року у місті Кіровограді відбувся традиційний XXII –й Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів». Варто зазначити, що за час існування фестивалю, а це 22 роки – Олександрівщину щороку на ньому представляли багато талановитих колективів та окремих виконавців і щоразу отримували не лише схвальні відгуки за вдалі виступи, а й дипломи.  Цього року наш район був представлений чоловічим вокальним ансамблем РБК (керівник В. Усатенко) та вокальним дуетом Цвітненського СБК у складі Тетяни Пономаренко та Ольги Клименко.  За умовами проведення фестивалю творчі делегації представляли кожна свій район. Тож наша делегація на чолі з головою райдержадміністрації Валерієм Авксентьєвим, у складі якої були представники творчих колективів РБК з гідністю представила Олександрівщину і за підсумками отримала Диплом переможця у номінації «Краще сценарно-режисерське вирішення та оригінальність презентації району». «Візитівка» делегації Олександрівського району виявилася кращою з-понад трьох десятків представлень інших районів області та делегацій з інших областей України.

Вдало показав свою конкурсну програму і чоловічий вокальний ансамбль РБК: Диплом 3-го ступеня з 37 представлених вокальних ансамблів.

Вокальний дует Цвітненського СБК у складі Тетяни Пономаренко та Ольги Клименко отримав Диплом ІІ ступеня.

Також члени журі відзначили високий професійний  рівень акомпаніаторів Віктора Супруна та Миколи Сироти.

Весь творчий склад делегації нашого району щиро вдячний начальнику Олександрівського ЛВУМВГ Руслану Петровичу Марієнку за надання транспорту для поїздки на фестиваль.

Кількість переглядів: 82