На спортивному майданчику – здоровий спосіб життя

– У нових соціальних ініціативах Президента  „Діти – майбутнє України”  особливий наголос  ставиться  на  організацію здорового способу життя, залучення  дітей  до занять  фізичною культурою і спортом з метою  всебічного  розвитку кожної дитини, – наголосила, відкриваючи щопонеділкову  нараду, перший заступник голови  районної державної  адміністрації Ольга Борота. – Тому в районі особлива увага приділяється  залученню  школярів до занять фізичною культурою та спортом. А для цього закономірно потрібно створити належні умови, зокрема і  модернізацію дитячих спортивних  майданчиків.

Саме темі упорядкування, облаштування та поточних ремонтів  спортивних майданчиків та споруд був присвячений виступ на нараді начальника  відділу  молоді та спорту райдержадміністрації  Юрія Ярового. Він зокрема сказав, що на сьогодні  в районі налічується  93 спортивні споруди, зокрема стадіон на 1300 місць, 13 майданчиків з тренажерним обладнанням, 39  спортивних майданчиків, 2 тенісних корти, 14 футбольних полів, 2 майданчики зі штучним покриттям, 9 приміщень для фізично- оздоровчих занять, стрілецький тир та 20 спортивних залів.

Юрій Яровий наголосив, що у рамках  проведення в районі Всеукраїнського місячника „Спорт для всіх – спільна турбота всіх”  проведено благоустрій  та поточний ремонт площинних спортивних споруд, які використовуються для проведення заходів з фізичної культури і масового спорту в навчальних закладах, за місцем проживання  та в місцях масового відпочинку населення.

Крім того,  у цьому році на центральному стадіоні облаштовано баскетбольний майданчик, зокрема встановлено баскетбольні щити та збудовано  майданчик для гри  в пляжний волейбол.

Підсумовуючи сказане, Юрій Яровий наголосив, що органи виконавчої влади у районі та органи місцевого самоврядування  турбуються і постійно тримають на контролі стан спортивних майданчиків та вживають заходів для їх належного утримання.

Кількість переглядів: 66