Найвища материнська нагорода

Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв разом з головою районної ради Василем Скляренком  вручили  жительці  Єлизаветградки  Марії Василівні Пісній  високу  державну нагороду “Мати-героїня” за великий материнський подвиг. Марія Василівна народила і виховала семеро дітей – семеро синів.  Народилася героїня в селі Плішках  в 1923 році. Все своє життя трудилася   на сільськогосподарській ниві– 42 роки пропрацювала  телятницею на молочнотоварній фермі колишнього  колгоспу  “Дружба”. За сумлінну працю нагороджена багатьма урядовими нагородами, зокрема срібною медаллю “За досягнуті успіхи в розвитку народного господарства СРСР”, орденом материнської  Слави  третього ступеня, орденом “11 пятирічки”. Медаль” Мати- героїня” знайшла її з різних причин  тільки на  90 році життя.

Вітаючи   Марію Василівну з нагородою у присутності  численних односельчан,   голова райдержадміністрації  зазначив, що влада у державі цінує і турбується про ветеранів,  робить  конкретні кроки, аби люди похилого віку були забезпечені  і соціально захищені.

Сама ж  багатодітна мати, невтомна трудівниця  продовжує трудитися помаленьку вдома. Ще сама себе обходить, ніяк не хоче залишати свою хату та  перейти жити до синів. Хоча діти  щодня навідують матір, допомагають у всьому.

З високою нагородою Марію Василівну Пісну щиро привітали також селищний голова Юрій Голуб, односельці, серед яких вона шанована людина, сини Олександр та Микола.

 Букети живих квітів  та нагороду  жінка приймала зі сльозами вдячності за таку увагу і турботу.

Кількість переглядів: 59