Нам усім болить доля України

На благодійний рахунок по збору коштів  на придбання бронежелетів для  наших земляків-військовослужбовців, який газета подавала в минулому номері, на ранок понеділка 23 червня  вже надійшло  близько 90 тисяч гривень.  За  ці кошти  у найближчі дні буде закуплено 20 бронежелетів,  камуфляжну форму та взуття для  бійців – наших земляків  з третьої  десантної  бригади та 34 батальйону, які беруть участь в військових операціях на сході  країни, безпосередньо і в  місті Словянську.  Обмундирування і бронежилети, а також  зібрані в районі продукти харчування  та засоби гігієни, будуть безпосередньо передані олександрівцями  військовослужбовцям-землякам. Практично в зону бойових  відправиться машина з Олександрівки з вантажем, таку інформацію було озвучено на оперативній нараді, яку провели голова районної ради  Микола Марфула та радник голови РДА Василь Кириченко.

Кошти збирали всім  районом. Гроші надійшли як від підприємств, установ, організацій, так і від  пересічних громадян. Людям не байдужа доля  країни, Всі ми переймаємося  долею наших військових, які, ризикуючи  життям,  мужньо  ведуть боротьбу проти  сепаратистів та бойовиків-найманців проти  нашої України.

Значні суми коштів поступили  на  благодійний рахунок від ПАТ 2-е імені Петровського (10 тис грн..), ФОП Голинський (майже 4 тис. грн.), ФГ „Цвітне- Агро” (10 тис. грн.), Розумівська сільська рада (10 тис. грн.), ТДВ „Цибулівське ХПП (10 тис.), ФГ Москаленка (3 тис.),  Івангородська сільська рада (6600 грн.).

Це далеко не повний перелік тих, хто  підтримав коштами наших військових.  Всім, хто не залишився байдужим до допомоги і захисту Вітчизни, перерахував кошти, а також приніс продукти харчування,  низький уклін і  і щира вдячність.

Кількість переглядів: 121