Нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів

27 вересня у відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

    Відкриваючи нараду начальник відділу освіти Федір Шаповал зазначив, що створення умов кожній дитині для отримання якісної дошкільної освіти – першочергове завдання не тільки освітян, а й усіх гілок влади і всієї громади. «Лише за умови об’єднання наших зусиль і можливостей ми сформуємо належну мережу дитячих навчально виховних закладів і забезпечимо в повному обсязі виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича».

На нараді розглядались питання:

– про впорядкування режиму роботи в дошкільних підрозділах НВК та визначення режиму харчування вихованців дошкільних груп;

– про реалізацію превентивного виховання та соціально-психологічний супровід учнів в Підлісненському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

– про організацію інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Крім того, на нараді було опрацьовано зміни до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Пахомова С.А. звернула особливу увагу на атестацію керівників та заступників директорів ЗНЗ.

Протягом вересня проводились діагностичні контрольні роботи у 4-11 класах з математики та української мови. Бельніцька Л.І. проаналізувала контрольні роботи та визначила типові помилки.

Кількість переглядів: 45