Нарада із сільгосвиробниками району

19 червня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів нараду з сільгоспвиробниками. У нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

На порядку денному розглянуто ряд питань, що стосуються сільськогосподарського виробництва, зокрема вирощування, збирання, зберігання сільськогосподарських культур.

Про  підготовку до збирання ранніх зернових культур доповів заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Перевезій. Він зупинився на особливостях погодних умов та дозріванні ранніх зернових в нинішньому році.

 А заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук АПВ НААН (с. Созонівка) Ігор Семеняка деталізував інноваційні розробки КДСГДС для ефективного виробництва зерна.

 На не допущенні зростання рівня виробничого травматизму в агропромисловому комплексі наголошував заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області Віталій Заніздра. Що ж стосується профілактики виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах агропромислового комплексу розповів головний спеціаліст фонду соціального страхування на виробництві та професійних захворюваннях Олександр Курінний.

Чільне місце  на нараді зайняли питання про використання земель (не витребувані паї та не переоформлена спадщина),  про своєчасність та повноту оплати орендної плати за користування землею, про організацію роботи по укладанню договорів регіонального контракту. Їх висвітлила перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота.

Приємним моментом на нараді було  вручення директору  ТДВ „Фундукліївське ХПП” Василю Зеленьку   подяки за участь у конкурсі на обласну премію ім. двічі Героя Соціалістичної Праці Олександра  Гіталова у номінації „Кращий керівник сільгоспформування.”

Кількість переглядів: 52