Нарада по введенню в експлуатацію об’єктів житлового будівництва та реалізації районних програм у галузі будівництва

Сьогодні 31 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Бороти відбулася нарада по введенню в експлуатацію об’єктів житлового будівництва та реалізації районних програм у галузі будівництва.

  Ольга Борота зазначила: „Стимулювання розвитку будівельної галузі є одним з пріоритетних напрямків розвитку в Україні. В цьому контексті важливими є програми, які створять умови для розвитку будівельної галузі.  Однією з таких програм є „Програма будівництва (придбання) доступного житла в Олександрівському районі на 2010-2017 роки”. Сьогодні Президент України докладає всіх зусиль для ефективної реалізації в Україні програми «Доступне житло», яка є одним із важливих напрямків соціальних ініціатив Глави держави. Реалізація програми «Доступне житло» також сприятиме розвитку будівельної галузі, промислового виробництва, працюватиме на створення нових робочих місць”.

  За словами начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Яніни Драган – протягом 2013 року на території Олександрівського району  в експлуатацію введено 4 житлових будинки загальною площею 533,4 м². Капітальні інвестиції в житлове будівництво складають 1889,8 тис.грн. Планується ввести в експлуатацію два житлових будинки загальною площею 230 м²

  На нараді роз’яснено порядок оформлення документації на будівництво житлових будинків та введення їх в експлуатацію. А також порядок реєстрації декларації самовільно побудованих будинків та споруд в інспекції Держархбудконтролю в кіровоградській області.

  Доведено до присутніх умови участі в „Районній програмі підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2011-2015 роки та „Програма будівництва (придбання) доступного житла в Олександрівському районі на 2010-2017 роки” в тому числі і отримання іпотечного кредиту.

  Підводячи підсумки Ольга Борота зазначила, що від реалізації поставлених Президентом України завдань у сфері будівництва, в значній мірі залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання. Адже саме розвиток цієї сфери є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки.

Кількість переглядів: 61