Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні, 10 червня голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка в залі засідань райдержадміністрації провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади.

На нараді керівник району підняв цілий ряд питань, які стосуються соціально-економічного розвитку району.

Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрація Валентина Шията детально зупинилася на питаннях наповнення доходної частини місцевих бюджетів та виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

На нараді було розглянуто питання забезпечення біженців зі східних областей, де ведуться бойові дії, житлом і всім необхідним для проживання. За інформацією начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмили Ковтун станом на 10 червня в Олександрівському районі проживає 7 сімей в кількості 13 осіб біженців зі східних областей України.

Крім того на нараді були підняті питання виведення заробітної плати з «тіньового» сектору економіки, цінової ситуації на споживчому ринку району, підготовки закладів бюджетної сфери до опалювального сезону 2014-2015 років.

З усіх розглянутих питань дані відповідні доручення.

Кількість переглядів: 108