Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Сергій Шпирка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка  та голови районної ради Миколи Марфули провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Директор КП «Оберіг» Володимир Андрейченко, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Клубнікін та начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал доповіли про стан протирадіаційних укрить, сховищ та підвалів.

У ході наради начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал та Олександрівський селищний голова Василь Захаров інформували присутніх про підготовку закладів освіти та дошкільних закладі до опалювального сезону 2014-2015 років.

Про виконання плану надходжень податків та зборів до бюджетів усіх рівнів у січні-серпні 2014 року доповів завідувач сектору оподаткування та контролю об’єктів і операцій Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ головного управління Міндоходів в Кіровоградській області Олександр Гуртовий.

Крім того на нараді були розглянуті питання про хід підготовки до проведення Всеукраїнської Агропромислової виставки – ЕКСПО-2014 та Покровської ярмарки, а також відзначення Дня селища.

За результатами наради дано відповідні доручення

Кількість переглядів: 34