Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні 22 вересня голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка та голови районної ради Миколи Марфули провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Про виконання плану надходжень податків до управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі у вересні 2014 року доповіла начальник управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі Надія Поцілуйко.

У ході наради начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун доповідаючи по питанню про розміщення на території району та забезпечення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО зазначила, що станом на 22 вересня 2014 року в інформаційній базі по управлінню соціального захисту населення перебуває 23 сім’ї в кількості 61 особи, в тому числі 32 дитини.

Головний лікар Олександрівської районної центральної лікарні Олександр Клубнікін доповів про хід заготівлі продуктів харчування для Олександрівської центральної районної лікарні.

Також на нараді були розглянуті питання:

– про стан виконання осінньо-польових робіт на території Олександрівського району;

– про хід виконання ремонтних робіт по відновленню доріг на території смт. Олександрівки;

– про стан надзвичайних ситуацій на території району;

– про надання допомоги Збройним Силам України.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 45